Şehirlerarası taşımacılıkta sektörün lideri olmayı hedefleyerek her türlü eşyanızı yurdumuzun her köşesine rahatlıkla taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği noktaya sorunsuz ulaşması için ambalaj, istif konusunda sizlere yardımcı ekip ile malınızın miktarı ne olursa olsun, komple ve parsiyel taşıma servisleri ile hizmetinizdedir.

Filomuzda bulunan 80’nin üzerinde aracımız ile hizmetinizdeyiz.

Karayolu taşımacılığı alanında faaliyet göstermek amacı ile Mersin merkezli olarak kurmuş olduğumuz firmamız Şah Lojistik başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara, Kayseri, Konya ve Adıyaman gibi illerimizde açmış olduğumuz irtibat ve şube ofislerimizler oldukça kapsamlı bir şekilde yurtiçi nakliye hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Özellikle Mersin ve İskenderun gibi liman şehirlerimizden yurtiçi dağıtımları yapılmak üzere limanlara gelen tır ve konteyner bazında yük gruplarının ülkemizin tüm bölgelerinde bulunan illerimize dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

Yurt dışına ihraç edilen ürünler ile yurt dışından ithal edilen ürünlerin konteyner ile taşınması işlemlerini periyodik şekilde yapabilen firmamızda bulunan konteyner taşımaya elverişli açık dorseli tırlarımız ile her türlü konteynerin taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Proje kapsamında taşıma sözleşmesi yaptığımız bir çok üretici firmanın üretimini yaptıkları mamullerinin yurtiçi dağıtımlarını tenteli ve açık dorseli tırlarımız ile sağlamaktayız. Gabari dışı ağır nakliyat kapsamında bulunan her türlü ağır yük grubunun yurtiçi taşıma işlemlerini de gerçekleştirebilmekte olan firmamız Şah Lojistik lowbed dorseli tırlara da sahip bulunmaktadır.

Genellikle şantiyeden şantiyeye taşınması planlanan iş makinalarının nakliyelerini karayolu izin belgeli ve eskort araçlar nezaret ve gözetiminde sağlamaktayız. Birçok nakliye firmasının taşıma yapmaktan kaçındığı karadeniz ve doğu Anadolu illerimizin tamamına yurdumuzun dört bir yanından nakliye seferleri düzenlemekte, gerek standart tenteli, gerek frigo dorseli ve gerekse lowbed dorseli tırlara uygun her türlü yükün nakliyesini rahatlıkla yapabilmekteyiz. Yurtiçi nakliye çalışmalarında kullandığımız tır ve kamyonlarımız yapmakta olduğu tüm taşımaları sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Yurtiçi nakliye piyasasında en önemli etkenlerin başında güvenli taşımacılık ve uygun taşıma fiyat ve koşulları gelmektedir.

Bu anlamda özellikle titiz çalışma ve araştırmalar yaptıktan sonra sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız yüksek modelli tırları ile sektöre adım atmış, deneyimli şoförleri ile güvenli taşıma hizmeti sunmaya başlamış ve taşıma navlunlarını müşteri beklenti ve taleplerine uygun şekilde sunmaya önem göstermektedir. Yurt içinde taşınması planlanan her türlü yük grubunun nakliyesi ile ilgili fiyat ve detaylı bilgi almak üzere firmamızın iletişim bölümünde yer alan telefon ve mail adreslerine taleplerinizi yazılı veya sözlü olarak bildirebilir, her an görev başında bulunan tecrübeli operasyon ekibimizden navlun teklifleri alabilirsiniz.